Aktualitet

Video/ Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lezhë-Shkodër

               Publikuar në : 12:57 - 03/07/21 liberale

Një automjet është përfshirë nga flakët, ndërsa ishte në lëvizje në autostradën Lezhë- Shkodër. Djegia e automjetit ka shkaktuar bllokim të trafikut.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrëfikësit dhe policia, për të shuar zjarrin dhe për të lehtësuar qarkullimin e automjeteve të tjera.

Siç duket nga pamjet e ardhura në Liberale, makina është shkrumbuar, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back