Showbiz

Video/ Macron shtrëngon duart me Melaninë, ja si reagon Trump

Shkruar nga Liberale
Video/ Macron shtrëngon duart me Melaninë, ja si reagon Trump

Presidenti amerikan Donald Trump dhe ai francez Emmanuel Macron kanë pasur përplasje ditët e fundit në lidhje me NATO-n, që festoi para dy ditësh 70-vjetorin e krijimit të saj.

Pavarësisht se dita nisi me akuza të forta mes dy liderëve u mbyll me një shtrëngim duarsh mes presidentit francez Emmanuel Macron dhe Zonjës së Parë të SHBA-së, Melania Trump.

41-vjeçari u fotografua teksa përshëndetej miqësisht me zonjën Trump, ndërkohë që në krah të tyre qëndronte presidenti amerikan, i cili nuk duket aspak i kënaqur nga ajo që po ndodh./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1108852,1108850,1108854,1108851,1108855,1108853"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH