LIfe Style

Video/ Luana Vjollca zbulon super projektin e ri

               Publikuar në : 12:38 - 11/06/19 V Liberale

Dje Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin e saj të rradhës me grupin “TNT”.

Ajo bëri një ripunim të këngës së njohur shqiptare “Moj bjondin me sytë e zi”, ndërsa deri tani kënga është pritur mjaft mirë nga të gjithë.

Luana ka falenderuar bashkëpunëtorët e saj duke shkruar: “Faleminderit grupit ‘TNT’ për këtë ftesë, të më ofrohet kjo këngë legjendare që gjithë jetën e kam kënduar dhe e kam dashur shumë fort, është nder për mua. PS: Unë, motrat dhe mami ia kemi dedikuar gjithmonë këtë këngën njëra-tjetrës.”/Gazeta Liberale

(Visited 8 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *