Globi

VIDEO/ Ky është momenti kur gazetarja dhe ekipi i CNN fshihen nga sulmet me raketa në kufirin Izrael-Gaza

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Ky është momenti kur gazetarja dhe ekipi i CNN fshihen nga

Luftimet pranë kufirit Izrael-Gaza vijojnë të jenë të ashpra, prej gati tre ditësh, e ndërsa bilanci i viktimave është në rritje.

Në një video po qarkullon në rrjet kur ekipi i medias së huaj, CNN ka qenë duke raportuar nga kufiri, por në atë moment kanë dëgjuar shpërthime të mëdha nga sulmet me raketa.

Gazetarja Clarissa Ward dhe ekipi i saj u detyruan të fshiheshin për t\u ruajtur nga sulmet me raketa pranë kufirit Izrael-Gazë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH