Aktualitet

Video/ Kush është këngëtari shqiptar që po bën namin nëpër botë

               Publikuar në : 15:57 - 14/05/19 V Liberale

Një tjetër talent shqiptar i është shtuar tregut të muzikës së huaj. Ai është këngëtari Edward Skera po korr sukses të madh në Europë dhe botë.

Disa javë më parë, ai u rendit në vendin e shtatë në botë për prurjet e reja në platformat online.

Ndërsa këngët e tij po priten mjaft mirë nga publiku dhe me siguri në një periudhë të shkurtër kohore, këngëtari shqiptar do të korrë famë e sukses të madh./Gazeta Liberale

(Visited 5 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *