Aktualitet

Video: Komenti i Macron për moshapjen e bisedimeve me Shqipërinë

               Publikuar në : 20:08 - 17/10/19 liberale

Video e fjalës së Presidentin francez Macron mbi mos hapjen e bisedimeve mes BE-së dhe Shqipërisë.

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back