Showbiz

Video/ Këngëtarja shqiptare puth në buzë fituesen e Eurovision

Shkruar nga Liberale
Video/ Këngëtarja shqiptare puth në buzë fituesen e

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ka puthur fituesen e "Eurovision 2005", Helena Paparizou.

Ditën e djeshme ato performuan në “Mad Video Music Awards 2023”.

Eleni dhe Helena e përfunduan performancën e tyre me një puthje në buzë, moment i cili u bë viral në rrjete sociale.

Dy këngëtaret kënduan edhe në procesin e ndarjes së çmimeve, ku këngëtarja shqiptare fitoi tre çmime dhe Helena dy.

https://youtu.be/OArIiQu8MTk

Poll
SHQIPENGLISH