Aktualitet

Video/ Jonida Maliqi si Eneda Tarifa me anglishten në Eurovizion

               Publikuar në : 12:17 - 15/05/19 E Liberale

As Jonida Maliqi nuk qenka mirë me anglishten. Dhe pasi pamë këtë video na u kujtua momenti i Eneda Tarifës me “Dhuratën”.

Në një intervistë, Jonida Maliqi, ndoshta nga emocionet, me vështirësi ka gjetur fjalët në anglisht. Madje disa herë i ka thënë ato në shqip.

Shihni videon./ Gazeta Liberale

(Visited 8 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *