LIfe Style

Video/ Jonida e bëri lëmsh anglishten, Olti Curri e tall keq

               Publikuar në : 15:58 - 16/05/19 V Liberale

Olti Curri me një video të postuar në rrjetet sociale ka imituar këngëtaren Jonida Maliqi dhe anglishten e saj në intervistën e saj të fundit, të dhënë për Eurovision 2019.

“Jo, jo, nuk jam fasadë, nuk jam fallco. Unë jam i vërtetë, jam real leather, vera pelle, lëkurë origjinale. 100% lëkurë. Kë të zë be? Qafsha të gjithë!”, – është shprehur Olti.

 

View this post on Instagram

 

@jonidamaliqi 100% Real…😂😍 #eurovision2019 Suksese 🥂

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

Jonida Maliqi, ndoshta nga emocionet, me vështirësi ka gjetur fjalët në anglisht. Madje disa herë i ka thënë ato në shqip./Gazeta Liberale

(Visited 7 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *