Showbiz

Video/ "Je duke folur budallallëqe", debat i ashpër mes Kiarës dhe Oltës: Boll i hodhe benzinë zjarrit

Shkruar nga Liberale
Video/ "Je duke folur budallallëqe", debat i ashpër mes
Moderatorja Kiara Tito është përplasur me aktoren Olta Gixhari. Kiara i kërkoi ta linte të qetë Maestron, pasi Olta vazhdonte ta ngacmonte me fjalë. Sipas moderatores, Olta po tregohej shumë fallco. Pjesë nga debati: Kiara: Është hipokrizi më vjen keq qe ta them, boll i hodhe benzinë zjarrit sepse këtë gjë ke bërë nga dita e parë dhe deri më tani. Gjasme po i qan hallin maestros, falsitet total. Olta: Komplimenta… Nuk po i qaj hallin po i them mos u shqetëso Kiara: Nuk do qetësohet ai se i the ti, ai qetësohet vetëm duke fjetur gjumë dhe duke e diskutuar nesër, kaq! Olta: Je duke folur budallallëqe Kiara: Jo i flet ti pa merak, bëjnë të gjithë si të indinjuar Tea: Ndoshta dhe janë… Olta: Ai është i mërzitur, të bëjmë sikur nuk ekziston? Kiara: Po boll pra e mërzite më keq Olta: E para njëherë mos ndërhy më fare se çfarë duhet të flas unë Kiara: Nuk ma thua dot ti kur nuk duhet të ndërhyj unë…  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH