LIfe Style

Video/ Ja te kush emision i njohur ka qenë velinë Kiara Tito

               Publikuar në : 14:48 - 09/06/19 V Liberale

Moderatorja, Kiara Tito paska qenë velinë në emisionin investigativ “Ça thu” që është transmetuar në “Agon Channel” nga Gentjan Zenelaj dhe Saimir Kodra dhe aty e ka nisur karrierën.

Në një intervistë për “Thumb”, Kiara ka folur për këtë eksperiencë dhe ka rrëfyer se nuk e konsideron si një ndër më të mirat në karrierën e saj.

“Mendoj që çdo person nuk e harron asnjëherë punën e parë. Në fakt ka qenë “Agon Channel” i pari por nuk kam bërë atë që unë kam dashur të bëjë. Kam qenë velinë në “Agon Channel”, me Saimirin dhe me Gentin. Kanë qenë fillimet e “Ça thu””, – tha Kiara. /Gazeta Liberale

(Visited 26 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *