Sport

Video/ Ja si duket “Arena Kombëtare” 1 muaj para inaugurimit

Shkruar nga Liberale
Video/ Ja si duket “Arena Kombëtare” 1 muaj para inaugurimit

Stadiumi “Arena Kombëtare” do të inaugurohet zyrtarisht në datën 17 nëntor në sfidën Shqipëri-Francë, e cila do të jetë dhe përballja e fundit e kuqezinjve në grupet e eliminatorëve të Europianit.

Punimet janë drejt fundit, ndërkohë që kanë mbetur vetëm disa detaje të vogla.

Kryeministri Rama ka publikuar disa pamje nga ambientet e brendshme të impiantit modern, i cili është në fazën e fundit të përgatitjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH