Të gjitha

Video/ Fundoset anija në Drimadhes

               Publikuar në : 17:27 - 28/07/20 liberale

Shtimi i atraksioneve per vizitoret nga Ministria e Turizmit është një projektt qe tashmë do të shtrohet edhe ne brendesi te detit.

Një anije, e cila erdhi në ujërat shqiptare në vitin 1974 dhe u bë pjesë e marinës së Vlorës, nga sot do të presë të apasionuarit e sporteve nënujore.

Gjate paradites, ajo është mbytur në ujërat e bregdetit te Dhermiut.

Pas anijes se njohur me emrin “polumbarja kineze”, edhe 2 anije te tjera jofunksionale do të mbyten për t’u shndërruar në atraksione për turizmin nënujor.

Drimates Pika e re per Zhytje

Gepostet von Igli Pustina am Dienstag, 28. Juli 2020

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back