LIfe Style

Video/ Fifi flet më në fund për lidhjen me Flor Mumajesin

               Publikuar në : 14:40 - 16/06/19 V Liberale

Prej muajsh në media është aluduar për një lidhje mes Flor Mumajesit dhe këngëtares Fifi. Gjithçka nisi pasi dyshja publikoi një video ku shfaqeshin shumë afër njëri-tjetrit teksa këndonin këngën “Ja ke bo vetes”.

Madje në intervista të ndryshme dhe postime, kantautori dhe këngëtarja kanë bërë lëmsh rrjetin me raportin e tyre.

E ftuar ditën e djeshme në emisionin “Thumb”, Fifi ka folur për herë të parë për marrëdhënien me Florin dhe ka habitur teksa e ka thirrur atë burrë.

“A e di çfarë? Pse s’po thirrni Florin e ju tregon ai? Burrë e kam zemër, ça ki tash?”, tha këngëtarja ndërkohë që moderatoret e pyetën: “A do bëjnë ndonjë këngë dashurie si Miriami dhe Albani pas martese?”

“Momentalisht i kam 25 vjeç, nga 30 mendoj të martohem. Kështu që ki dhe 5 vjet me prit”, ka thënë Fifi.

“Por pse nuk ka pasur postime në lidhje me njëri-tjetrin këto kohë?” e pyesin këngëtaren./ Marrë nga Xing.al

(Visited 7 times, 2 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *