Sport

Video/ Festat bashkojnë kombëtaren, futbollistët urojnë shqiptarët

               Publikuar në : 15:15 - 30/12/19 liberale

Ky ishte një vit i vështirë për Kombëtaren dhe trajnerin Edi Reja, por pavarësisht kësaj, përpjekjet e tyre nuk ndalen.

Në këtë ndërrim vitesh gjithë futbollistët janë bërë bashkë, për të sjellë urime për shqiptarët anembanë botës.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar videon me urimet, ku nuk mungon as urimei i trajnerit Edi Reja./Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back