Sport

Video/ Festat bashkojnë kombëtaren, futbollistët urojnë shqiptarët

Shkruar nga Liberale
Video/ Festat bashkojnë kombëtaren, futbollistët urojnë

Ky ishte një vit i vështirë për Kombëtaren dhe trajnerin Edi Reja, por pavarësisht kësaj, përpjekjet e tyre nuk ndalen.

Në këtë ndërrim vitesh gjithë futbollistët janë bërë bashkë, për të sjellë urime për shqiptarët anembanë botës.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar videon me urimet, ku nuk mungon as urimei i trajnerit Edi Reja./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH