Showbiz

Video/ Era Rusi e Ylli Baka këngë dedikuar të prekurve nga tërmeti

Shkruar nga Liberale
Video/ Era Rusi e Ylli Baka këngë dedikuar të prekurve nga

Këngëtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar sot këngën e re "Në emër të shpresës" dedikuar tërmetit të 26 nëntorit.

Më shumë se një këngë e re është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës dhe shpresës.

Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, Era Rusi dhe Ylli Baka vendosën të solidarizohen me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve. /Gazeta Liberale

Shihni videon më poshtë:

https://youtu.be/b98bqnQkLiw

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH