LIfe Style

Video/ Eni Çobani këndon dhe i habit të gjithë

               Publikuar në : 15:19 - 10/07/19 V Liberale

Juristja Eni Çobani e ftuar në “Miss Shqipëria 2019” performoi në skenë së bashku me Irma Libohovën, teksa i mahniti

Ajo i mahniti të gjithë duke kënduar kështu për herë të parë me zërin e saj brilant.

“Bashkepunim me shpirt dhe dashuri Irma Libohova Enis Mullaj per mua eshte e paharrueshme”, shkruan Eni krah videos së postuar në Instagram. /Gazeta Liberale

 

 

View this post on Instagram

 

Bashkepunim me shpirt dhe dashuri @ilibohova @enis.mullaj per mua eshte e paharrueshme😘😘💫💫

A post shared by Eni Cobani (@enicobani) on

(Visited 95 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *