Life Style

Video/ Edhe pse duan, ja pse Blero dhe Afrona nuk bëhen dot prindër

               Publikuar në : 12:24 - 07/03/20 liberale

Blero dhe Afrona, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre disavjeçare me datë 21 Shtator, të vitit që lamë pas.

Dyshja po mendojnë dhe për të zgjeruar familjen, për t’u bërë prindër por diçka i pengon.

I ftuar në emisionin “Mirage” këngëtari tregoi se e kanë në plan që të sjellin në jetë një fëmijë sa më parë, por largësia i ka penguar dhe se kur situata të rregullohet “do aktivizohen” në atë drejtim.

Kujtojmë që Blero jeton në Prishtinë, ndërsa Afrona në Zvicër. /Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back