Aktualitet

Video e frikshme/ Pitoni gjigant tenton të hipi në makinë

Shkruar nga Liberale
Video e frikshme/ Pitoni gjigant tenton të hipi në makinë

Ky është momenti kur një piton gjigant tento të hipi mbi një automjet diku në Afrikën e Jugut, duke tmerruar pasagjerët.

Turistët të alarmuar nga zvarraniku i madh, hipin në makinat e tyre dhe tentojnë të kthehen mbrapa, por gjarpri mbetet në ndjekje të tyre.

Video është filmuar në një rrugë pranë qytetit bregdetar të Durbanit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH