Të gjitha

Video e frikshme/ Pitoni gjigant tenton të hipi në makinë

               Publikuar në : 11:42 - 03/10/19 liberale

Ky është momenti kur një piton gjigant tento të hipi mbi një automjet diku në Afrikën e Jugut, duke tmerruar pasagjerët.

Turistët të alarmuar nga zvarraniku i madh, hipin në makinat e tyre dhe tentojnë të kthehen mbrapa, por gjarpri mbetet në ndjekje të tyre.

Video është filmuar në një rrugë pranë qytetit bregdetar të Durbanit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back