Aktualitet

Video e frikshme/ Lëkundet pallati në Tiranë nga tërmeti i fuqishëm

Shkruar nga Liberale
Video e frikshme/ Lëkundet pallati në Tiranë nga tërmeti i

Një video e publikuar në media, tregon sekondat e tmerrit nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë që goditi këtë mëngjes Shqipërinë.

Videoja është filmuar nga kamerat e sigurisë së një pallati në kryeqytet dhe tregon se si lëkundet pallati.

Sipas IGJEUM tërmeti i fortë kishte magnitudë 6.4 dhe u regjistrua në orën 3:55 të mëngjesit të së martës dhe zgjati 30 sekonda./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH