Life Style

Video/ Donald Trump luan një rol tek ky film Krishtlindjesh

               Publikuar në : 11:47 - 14/12/19 liberale

Festa, borë, gëzim, drita që shndrisin dhe sigurisht filmat e preferuar të Krishtlindjeve. Këto janë ato ç’ka e bëjnë të veçantë dhjetorin.

E një ndër filmat ikonë të festave të fundvitit do të mbetet gjithmonë “Home alone” i cili vjen me dy seri.

Në film marrin pjesë shumë personazhe të njohur, ndërsa një prej tyre është edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump, por që ne atëherë nuk e njihnim.

Tek “I vetëm në shtëpi 2” Trump ka luajtur rolin e një djali të pasur që zotëronte hotel Plaza-n në New York, i cili ndihmoi vogëlushin Kevin të gjente pemën e Vitit të Ri.

E kujt ia merrte mendja?

Shihni videon më poshtë: /Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back