Sport

Video/ Dalin pamjet e sulmit me thikë ndaj futbollistëve në Londër

               Publikuar në : 18:45 - 06/11/19 liberale

Në mediat e huaja po qarkullon videoja e sulmit të dy futbollistëve në mes të Londrës.

Në pamjet e shpërndara nga policia britanike, shihet se si dy grabtësit, tashmë të arrestuar, e kërcënojnë me thikë mbrojtësin boshnjak, Sead Kolasinac në derën e automjetit, brenda të cilit gjendet Mesut Ozil dhe bashkëshortja e tij.

Por reagimi i 26-vjeçarit është epik; ai jo vetëm nuk lëviz vendit nga thika që i prek herë pas herë trupin, por i zmbraps menjëherë grabitësit që largohen nga sytë këmbët./Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back