Aktualitet

Video/ Ç’ndodhi te Bregu i Lumit? Policia gaz lotsjellës banorëve

               Publikuar në : 11:24 - 09/04/19 V Liberale

Që në pikë të mëngjesit, fadromat dhe policia kanë shkuar te Bregu i Lumit për të prishur shtëpitë e banorëve për zgjatimin e Bulevardit të Ri.

Ndërsa banorët kanë dalë në protestë dhe janë të vendosur të mos lejojnë me çdo kusht prekjen e banesave.

Protesta është shoqëruar nga përplasje mes policisë dhe banorëve. Në videon më poshtë do të shihni se si kjo e fundit ka hedhur gaz lotjsellës kundër banorëve. /Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *