Aktualitet

Video/ Braimllari: Dhunuan qytetarët e artistët, tani dhunohen vetë

Shkruar nga Liberale
Video/ Braimllari: Dhunuan qytetarët e artistët, tani dhunohen

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka publikuar një video, ku duket një kamion i rrëzuar tek Teatri i cili ishte duke hequr inertet.

"Dhunuan qytetaret dhe artistet, tani po dhunohen vet tek skena e krimit. Shikoni si rrezohet kamioni tek Teatri Kombetar", shkruan Braimllari në "Facebook". /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/endritbraimllari/videos/692868341528216

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH