Aktualitet

Video/ Blendi Fevziu tregon troç se sa paguhet!

               Publikuar në : 15:23 - 12/07/19 V Liberale

Moderatori, Blendi Fevziu së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që merr nga emisioni “Opinion”.

Blendi i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa mbrëmjen e djeshme ka zbuluar se paguhet më shumë se 7000 euro.

Bora: Je gazetari politk më i paguar në Shqipëri?

Blendi: Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht.

Bora: Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?

Blendi: Po i marr.

Bora: A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?

Blendi: Pa dyshim që më ngelet./Gazeta Liberale

(Visited 518 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *