Aktualitet

Video/ Berisha: Tërmeti i shembi shtëpinë, i moshuari jeton në bunker

Shkruar nga Liberale
Video/ Berisha: Tërmeti i shembi shtëpinë, i moshuari jeton

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në "Facebook" një video ku sipas tij bëhet fjalë për rastin e Fatmir Likmetajt, nga fshati Fushë Shesh i Ishmit, të cilit i është shembur banesa dhe tashmë është i detyruar që të jetojë në bunker.

Në video dëgjohet Likmetajt teksa tregon se tërmeti i ka shkatërruar banesën, ndërsa apelon për ndihmë.

“Fatmir Likmetaj, Fushe Shesh, Ishem jeton ne bunker, kerkon ndihme! Sb”, shkruan Berisha. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/2529408237335086/?t=126

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH