LIfe Style

Video/ Aurela Gaçe jep lajmin e trishtë për fansat

               Publikuar në : 09:46 - 21/05/19 V Liberale

Këngëtarja, Aurela Gaçe ishte dje në mbrëmje e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Në një moment njëri nga fëmijët e ka pyetur Aurelën se nëse do të marrë më pjesë në festivale, por përgjigja e saj i ka habitur të gjithë.

“Më ka dalë nami kot se fitoj gjithmonë. Nuk marr më pjesë, jo sepse nuk dua. Po të ishte për mua, do të doja të rrija gjithmonë në skenë, por ka ardhur një moment në jetën time që dua ta shijoj dhe të mos kem më emocionet e konkurrimit sepse është emocion shumë i keq nuk më lë të kënaqem me skenën”, ka treguar Aurela. /Gazeta Liberale

(Visited 4 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *