Globi

VIDEO/ Arratiset nga kamioni, dhia 'varet' në telat e rrugës

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Arratiset nga kamioni, dhia 'varet' në telat e rrugës

Një incident i pabesueshëm ka ndodhur në Rusi, kur një dhi u arratis një kamion dhe u var në tela. Dhia u hodh nga kamioni dhe brirët e saj u kapën tek telat e rrugës. Pastaj filloi të qëndronte pezull për pak kohë.

Më vonë personat që ndodheshin aty e ndihmuan.

https://twitter.com/i/status/1685963260321767424

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH