Aktualitet

Vetëvritet me armë zjarri, ndërron jetë një 61-vjeçar

Shkruar nga Liberale
Vetëvritet me armë zjarri, ndërron jetë një

Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij, në Tiranë ku dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

Njoftimi i policisë:

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH