Aktualitet

Vetëvritet me armë gjahu një person në Elbasan

Shkruar nga Liberale
Vetëvritet me armë gjahu një person në Elbasan

Një 59-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

M.A., në gjendje të rënduar psikologjike, i ka dhënë fund jetës në banesën e tij në fshatin Recant ë Elbasanit.

Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH