Aktualitet

Vendimi për Llallën, Policia i shkon në shtëpi për ta arrestuar

               Publikuar në : 20:33 - 22/09/21 liberale

Pas kërkesës së SPAK, që policia të ekzekutojë urdhërin për arrestimin e Adriatik Llallës, kjo e fundit i ka shkuar sot në mbrëmje në shtëpi.

Sot Llalla u dënua nga Apeli i GJKKO me dy vite burg dhe konfiskim të pasurive, lënie në fuqi të vendimit të Shkallës së Parë.

 

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back