Aktualitet

Veliaj: Nuk ka iluzione, teatri do ndërtohet

Shkruar nga Liberale
Veliaj: Nuk ka iluzione, teatri do ndërtohet

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u shpreh sot gjatë fjalës së tij në Këshillit Bashkiak se godina e Teatrit Kombëtar do të shembet dhe në vend të tij do të ndërtohet një i ri.

“Do të aplikojmë edhe koston e tarifën për teatrin e ri. Nuk ka iluzione, teatri do ndërtohet. Ndaj për ata që po lodhen te teatri, ruani energjinë”, tha Veliaj. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH