Aktualitet

Veliaj me COVID-19, Rama: Ishallah s’ma ka lënë mua stafetën!

Shkruar nga Liberale
Veliaj me COVID-19, Rama: Ishallah s’ma ka lënë mua

Kryeministri Edi Rama ka vijuar turin e tij të takimeve në Lezhë, ku ka inspektuar zona të ndryshme të qytetit, ku komentoi edhe infektimin me COVID-19 të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Rama theksoi se ai vet kishte ruajtur distancën me të.

“Distancë në ambientet e jashtme dhe maskat në ambientet e brendshme dhe jeni në rregull. Edhe Lali Erin në distancë e kam mbajtur, ishallah po e kalon lehtë ai dhe s’ma ka lënë mua stafetën”, tha Rama./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH