Aktualitet

Vazhdon moti i acartë, ja parashikimi për sot

Shkruar nga Liberale
Vazhdon moti i acartë, ja parashikimi për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë:

- në zonat malore nga -6ºC deri në 03ºC

- në zonat e ulëta nga 0ºC në 09ºC

- në zonat bregdetare nga 05°C në 11ºC.

Era do të fryej në drejtim Verilindor me forcë valëzimi deri në 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH