Showbiz

Urim më të bukur se ky i Arilenës për të atin e ndjerë s'kemi parë!

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Arilena Ara sot në ditën e tij të lindjes ka kujtuar babain të cilin e ka humbur vite më parë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një letër të cilën e ka shkruar me shkrim dore për të atin.

"Kurrë s'do të ndahem nga ti babi dhe të dua shumë", ka shkruar ajo.

Ndërkohë,  tek po e njëjta letër babi i shkruan: "Faleminderit bija ime Arilena! Shumë faleminderit babi!"

"Gëzuar ditëlindjen në parajsë babi", ka shkruar Arilena në Instagam teksa ka publikuar letrën. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH