Bota

TRAGJEDI/ I morën celularin dhe kompjuterin, 16-vjeçari vret prindërit dhe motrën

Shkruar nga Liberale

TRAGJEDI/ I morën celularin dhe kompjuterin, 16-vjeçari  vret

Një ngjarje ka ndodhur në Brazil pasi një 16-vjeçar ka vrarë prindërit e tij dhe motrën pas një sherri.

Sherri ndodhi, pasi prindërit i morën adoleshentit celularin dhe kompjuterin. Pas asaj që ndodhi, vetë adoleshenti ka marrë policinë, duke thënë se për krimin ka përdorur armën e babait.

Djali kishte një raport jo të mirë me prindërit birësues. Edhe pasi ka kryer krimin, 16-vjeçari ka vijuar jetën sikur asgjë mos të kishte ndodhur.

Të tre trupat u gjetën tashmë në gjendje dekompozimi në shtëpinë e familjes, në lagjen Vila Jaguara.

Poll
SHQIPENGLISH