Showbiz

“Unë këtë të keqe kam”, Luizi nis ditën duke qarë, ja arsyeja

Shkruar nga Liberale
“Unë këtë të keqe kam”, Luizi nis ditën

Ka nisur i përlotur ky mëngjes në shtëpinë e Big BrotherVIP.

Siç dëgjohet nga biseda e tyre të dyve u mungon shumë Efi teksa kanë nisur që sot të ndjejnë mall për të.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Më duket sikur është duke dal nga dera për një kafe

Valbona: Ishte bërë e bukura e dheut dje, do ja bëj rrobat gati një nga një

Luizi: Unë këtë të keqe kam që qaj një ditë me vonesë

Valbona: Mua më ka nxjerr mallin e gocës dhe tani do më mungoj shumë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH