Aktualitet

Ulje temperaturash dhe ngricë, si do të jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ulje temperaturash dhe ngricë, si do të jetë moti sot

Moti do të jetë në kushte të qëndrueshme atmosferike. Vranësirat do të jenë prezente  dhe më të fokusuara në zonat malore, por nuk do të ketë reshje në vend.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë  duke u luhatur në vlerat -7 deri në 11 gradë Celcius./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH