Kryesore

U rrëzua nga kati i 6-të, portieri surprizon lojtarët e Partizanit

               Publikuar në : 16:18 - 05/11/19 liberale

Partizani është duke kryer përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat, atë kundër Flamurtarit.

Gjatë kohës që po kryenin stërvitjen, ata janë surprizuar nga vizita e portierit Aldo Teqja.

Pak kohë më parë, portieri u rrëzua nga kati i gjashtë i një pallati në Komunën e Parisit.

Edhe pse fillimisth u tha se Teqja ishte vetëhedhur, më pas prindërit e tij dhe vetë futbollisti mohuan ngjarjen, duke thënë se ishte aksidentale.

Duket se rikuperimi i lojtarit po shkon në mënyrën e duhur, dhe në vijim do ta shohim përsëri me pjesën tjetër të ekipit./Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back