Aktualitet

U rrëzua duke luajtur, humb jetën fëmija në Dibër

Shkruar nga Liberale
U rrëzua duke luajtur, humb jetën fëmija në Dibër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër. Një fëmijë ka ndërruar jetë duke luajtur pranë banesës së tij.

Në njoftimin për mediat, policia nuk jep shumë detaje, por thekson se fëmija ishte duke luajtur pranë banesës së tij në momentin që është rrëzuar në tokë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH