Showbiz

“U q* me Donaldin në BBV”, vjen REAGIMI i Beatrix-ës pas deklaratave fyese të Albano Bogdos (VIDEO)

Shkruar nga Liberale
“U q* me Donaldin në BBV”, vjen REAGIMI i Beatrix-ës pas

Deklarata e rëndë e Albano Bogdos, ndaj këngëtares Beatrix Ramosaj dhe njëkohësisht ndaj vëllait të saj, Albanit, po komentohet gjerësisht në medien rozë.

"A e dini kush është Alban Ramosaj? Është ai tipi që i *** motrën Donaldi në "Big Brother", tha ai gjatë emisionit televiziv.

Pas kësaj deklarate ka ardhur dhe reagimi i parë i këngëtares Ramosaj.

"Ti po flet për mua? As nuk më intereson fare", dëgjohet të thotë Trixa në videon që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH