Showbiz

U nominua nga Dea Mishel, del nga shtëpia e BBV Efi

Shkruar nga Liberale
U nominua nga Dea Mishel, del nga shtëpia e BBV Efi

Mundësia që i erdhi Dea Mishel për nominimin e tre banorëve, solli eliminimin e Efit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Kjo gjë ka acaruar shumë Luizin i cili ka nisur kërcënimet drejt Dea Mishel, të cilës i tha se do e shkele me këmbë dhe shkatërrojë. Ai i tha drejtueses së programit se nuk mund t’i jepet gjithë kjo fuqi një banoreje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH