Showbiz

U martua në fshehtësi, Ardian Bujupi publikon foton e parë me bashkëshorten

Shkruar nga Liberale

Para një muaji u përfol, këngëtari Ardian Bujupi, i cili jeton dhe punon në Gjermani, u martua në fshehtësi, duke kurorëzuar jashtë syrit të mediave dashurinë e tij.

Prive së fundmi ka sjell një fotografi të dyshes nga pushimet e tyre si çift i sapomartuar.

Bashkëshortja e krijuesit të hitit “Na jena njo” është një shqiptare nga Kosova, e cila që në moshë të re është shpërngulur në Gjermani.

Krahas kësaj, Bujupi ka vazhduar të jetë i angazhuar me projekte të reja muzikor. Po ashtu këtë verë ka qenë i pranishëm mjaft shumë në mbrëmje e koncerte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH