Showbiz

"U jam mirënjohës gjithë jetën fansave", Luizi dhe Kiara çift në tapetin e kuq

Shkruar nga Liberale
"U jam mirënjohës gjithë jetën fansave", Luizi dhe

Nga tapeti i kuq, protagonisti i filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, Luiz Ejlli ia ka dedikuar gjithë suksesin e tij fansave.

Në disa fjalë drejtuar njerëzve që ishin mbledhur për të pritur në hyrje të Pallatit të Kongreseve, Luizi u shpreh mirënjohës.

“Të mundja të shtyja orarin do t’ju takoja të gjithëve. Shumë kanë thënë që është filmi i Luizit dhe Oltës, por është filmi juaj.

Falë mbështetjes tuaj jam këtu. U jam mirënjohës gjithë jetën, ju kam thënë që më keni ndryshuar jetën. Kam marrë vajzën më të mirë në botë. Ju dua të gjithëve, zoti jua shpërbleftë”- tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH