Showbiz

“U futa në tualet dhe mora vaj ulliri”/ Luizi ju tregon se si të pini alkol por të mos deheni

Shkruar nga Liberale
“U futa në tualet dhe mora vaj ulliri”/ Luizi ju tregon se si

Luizi ka treguar së fundmi metodën se si të pini alkol dhe të mos deheni.

“E kemi bere njëherë me shokët kush pinte më shumë. U mblodhëm bashkë në shtëpi, me uiski, shishe një litërshe.

Edhe e di çfarë bëra unë, u futa në tualet dhe mora vaj ulliri, e di sa kam pirë gati duke vjell. Vaj ullirit nuk e lejon alkoolin, e mban që të mos dehesh.”- tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH