Showbiz

U fol për ndarjen e tyre, nëna e Cristiano Ronaldo sqaron njëherë e mirë marrëdhënien e tij me Georginën

Shkruar nga Liberale

Raportet e fundit flisnin për një krizë të mundshme në marrëdhëniet mes Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez, madje duke lënë të kuptohet për një ndarje të mundshme.

Në këto thashetheme është përfshirë edhe nëna e Ronaldos, Maria Dolores Dos Santos Aveiro, e cila ka ngritur spekulime për acarim të marrëdhënieve brenda çiftit.

Megjithatë, siç raporton Marca, nëna e futbollistit ka mohuar çdo skenar të ndarjes mes djalit të saj dhe partneres së tij. Raportet e mëparshme nga mediat portugeze, spanjolle dhe arabe, megjithatë, e kishin paraqitur tashmë marrëdhënien midis Georgina dhe Dolores Aveiro si më pak se ideale.

Në të kaluarën, ka pasur raporte për probleme mes nënës së Ronaldos dhe ish të dashurës së tij, Irina Shayk, me zëra që sugjerojnë se Aveiro ka luajtur një rol në ndarjen e tyre.

Në lidhje me situatën aktuale, nëna e Ronaldos mohoi kategorikisht nocionin e problemeve me Georgina Rodriguez, duke thënë: “Të gjitha janë gënjeshtra. Të gjitha çiftet zihen, por ajo që është shkruar është gënjeshtër”.

Edhe pse Ronaldo është përballur me sfida kohët e fundit, të tilla si largimi nga Manchester United për t'u transferuar në Arabinë Saudite dhe anashkalimi gjatë Kupës së Botës 2022, mbetet e pasigurt nëse ai do të luajë përsëri për një klub të madh evropian.

Ndërsa karriera e tij po i afrohet fundit, pritet që Ronaldo përfundimisht të kthehet në Spanjë dhe të vendoset me familjen e tij në shtëpinë e tyre në Madrid./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH