Aktualitet

U tërhoq nga politika, Gramoz Ruçi merr pjesë në Asamblenë e PS

Shkruar nga Liberale
U tërhoq nga politika, Gramoz Ruçi merr pjesë në

Kreu i Kuvendit ende në detyrë, Gramoz Ruçi, ka marrë pjesë sot në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, edhe pse pak kohë më parë dha dorëheqjen nga të gjitha funksionet, duke u larguar nga jeta politike.

Siç shihet në fotot që sjell LSA, Ruçi shfaqet i qeshur mes socialistëve.

Asambleja e PS po mbahet sot në Pallatin e Kongreseve. Kryeministri Edi Rama pritet të shpallë dhe emrat e kabinetit të ri qeveritar.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1212896,1212895"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH