Aktualitet

U dëmtua nga tërmeti, shembet godina në Qytetin Studenti

Shkruar nga Liberale
U dëmtua nga tërmeti, shembet godina në Qytetin Studenti

Tërmeti ka prekur edhe godinat në Qytetin Studenti.

Mësohet se është dëmtuar rëndë godina nr. 15, e cila është shpallur e pabanueshme dhe është rrethuar me shirit.

Në këtë godinë jetojnë 220 banorë, të cilëve do t’ju ofrohet bonusi i qirasë.

Ajo do të shembet mbrëmjen e sotme, pasi janë larguar banorët./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH