Showbiz

U bë baba në moshën 79-vjeçare/ Flet Robert De Niro: Gjithçka është ndryshe tani

Shkruar nga Liberale
U bë baba në moshën 79-vjeçare/ Flet Robert De Niro:

Robert De Niro ka dhënë një intervistë dhe ka folur për detyrimet e reja që ka pas ardhjes në jetë të fëmijës së tij.

Aktori 80-vjeçar ka folur për “Guardian” dhe ka përmendur fëmijën e tij të shtatë, vajzën e tij, Virginia Gia, e cila ka lindur në prill.

Në lidhje me rritjen e fëmijëve, aktori tha: “Nuk bëhet më e lehtë. Është ajo që është dhe kjo është në rregull. Domethënë, nuk bëj asgjë shumë të lodhshme”.

“Unë jam aty për të mbështetur të dashurën time. Ajo bën të gjithë punën e vështirë. Por kemi edhe ndihmë, e cila është shumë e rëndësishme”, shtoi ai.

I pyetur nëse ylli po e shijon atësinë, aktori u përgjigj: “Sigurisht që po”.

“Me një fëmijë gjithçka është ndryshe, fëmijët e mi të rritur dhe nipërit e mbesat e mia. Tani gjithçka është ndryshe”, përfundoi Robert De Niro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH